Protokol Taşımacılığı


 • Günlük, haftalık veya daha uzun süreli makam aracı ihtiyacınızı Ankara’nın en kaliteli filosu ve ekibi ile karşılıyoruz. Sönmez Turizm vip taşıma sizin veya konuklarınıza tam zamanlı araç ve tam zamanlı şöför tahsisiyle “Makam Aracı Kiralama” hizmeti sunuyor.

  Size özel makam aracı 
  Yoğun trafik karmaşasından uzaklaşmak ister misiniz ? 
  Son model, içi özel dizayn edilmiş araçlarımızla ister şehir içi ulaşım, isterseniz şehirler arası transfer hizmeti alabilirsiniz. Sadece sizi değil misafirlerinizi de düşünüyoruz. Değerli konuklarınızı istediğiniz yerden alıp istediğiniz noktaya transferini gerçekleştiriyoruz. 


 • Yeterli düzeyde ingilizce bilgisine sahip özel giyimli ve tecrübeli kaptanlarımız, konuklarınızı yoğun trafik ortamlarından uzak güzergahlar kullanarak istediğiniz noktalara ulaştırır ve görevlerini sizin adınıza yerine getirirler. Böylece siz detaylarla uğraşmak zorunda kalmadan asıl işinize gerektiği gibi odaklanabilir, misafirlerinizin gereken profesyonel hizmeti aldığından emin olabilirsiniz. 


 • Kamu Kurum ve Kuruluşları’ndan, özel sektöre bağlı şirketlere kadar geniş bir yelpaze için sunduğumuz Makam Aracı Tahsisi hizmetinin her türlü şartları taraflarca belirlenmektedir.

  Araçlarımızı ve özelliklerini Araçlar sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bizi arayabilir veya iletişim sayfasından elektronik posta gönderebilirsiniz.

  Ankara’da makam aracı kiralama, araç kiralama, şöförlü araç kiralama, ankara vip araç veya Esenboğa transferi gibi Sönmez Turizm Vip Taşımacılık’a ihtiyac duyduğunuz zamanlarda; Detaylı bilgi almak için bizi arayabilir veya iletişim sayfasından elektronik posta gönderebilirsiniz.

 

scroll up